Menu
KOŠÍK

Liečenie a dezinfekcia

Liečenie a dezinfekcia
Apiguard Apiguard
Novinka Najpredávanejší VYPREDANÉ
1. Názov veterinárneho liekuApiguard gél 25% thymol na použitie v úli2. Kvalitatívne a kvantitatívne zloženieÚčinné látky: Thymolum 12,5 g ,karbomèr trolamín,čistá  vodaApiguard je najkomplexnejší liek na trhu je to prírodný liek vo forme gélu proti Varroa Deštruktívne a roztočíkovivčelom i váp..
2,60€
Bee-safe
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Bee-safe je dezinfekčný  prípravok  na dezinfekciu pri chove včiel.Určený na prevenciu pred ochorením včeltiev.Účinný proti moru a hnilobe včelieho plodu.Farebná  indikácia účinnosti  roztoku.Biologicky  odbúratelný.Ošetrenie vykonávate namáčaním, ručne ,  penou postrek..
6,20€
Ekopol
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ekopolna liečbu a profylaxia varoatózy a akarapidózy včiel10 pásikovObsah účinných látok v jednom pásiku: tymiánový olej - 50 mg , olej z paliny - 30 mg , koriandra ý olej - 80 mg , mentol ý olej - 20 mgUrčené na veterinárne použitie , bez lekárskeho predpisu. Liečiť je možné vo včasnej jari pr..
6,30€
Kartuša  propán  bután 190 g
Najpredávanejší
Prepichovacia kartuša  propán  bután  190 g Vhodná  k horáku model 6251..
1,60€
Kyselina mliečna potravinárska 80% (1l)
Najpredávanejší
Kyselina mliečna potravinárska 80% (1l)Po rozriedení na potrebnú koncentráciu sa kyselina mliečna používa vo forme postreku na preliečenie včiel.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.H315 Dráždi kož..
14,17€
Kyselina mravčia čistá 85% (1L)
Najpredávanejší
Kyselina mravčia čistá 85% (1L)kyselina mravčia čistá 85% - výpary kyseliny mravčej pôsobia na roztoče na včelách a aj na roztoče v zaviečkovaných bunkach. Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Objem 1LVáha 1710gLEN OSOBNÝ ODBER..
6,20€
Kyselina octová ľadováKyselina octová ľadová (CH3CO2H) sa používa predovšetkým v boji s vijačkou voštinovou, pomôcť však môže aj proti spóram prvoka nesema apis.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí..
6,20€
Kyselina šťavelova
Najpredávanejší
kyselina šťavelovaKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovaním a ..
7,50€
Odparovač kyseliny mravčej (kruh) Odparovací systém založený na kapilárnom efekte poréznej hmoty. Penu je nutné nechať nasiaknuť kyselinou mravčou vo vhodnej nádobe s viečkom. Doba odparovania je závislá na ročnom období, teplote a vlhkosti, pohybuje sa medzi 10 až 14 dňami. Dopor..
3,20€
Odparovač kyseliny mravčej na rámik  Odparovač je vyrobený z potravinárskeho poliprepylenu s dobrou odolnosťou proti kyseline tento systém je určený pre použitie 65% kyseliny mravčej. Pred použitím je potrebné odparovač upevniť k rámiku na spodnú latku. Nádobka je navrhnu..
7,73€
Podložka varroa monitoring
Najpredávanejší
Podložka varroa monitoringJe univerzálna podložka pre všetky typy úľov a slúži pre počítanie spádu roztoča s možnosťou zapísania...
0,38€
Strička
Najpredávanejší
StričkaKyseliny môžu spôsobiť vážne poleptania, preto doporučujeme pri plnení kyselín vždy použiť túto stričku.Obsah 500ml ..
5,35€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)