Menu
KOŠÍK

Liečenie a dezinfekcia

Liečenie a dezinfekcia
Certan B 401 120 ml
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Certan B410 je koncentrovaný účinný prírodný produkt proti víjačke voštinovej a jej larvám /Galleria mellonela/Pred použitím Certan B 401 je potrebné rozpočítať si objem,ktorý je potrebný na ošetrenie voštinových rámikov.Zriedený 5% roztok sa nedá skladovať.Z jedného 120 ml balenia ošetríte 100 až 1..
24,70€
Ekopol
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ekopolna liečbu a profylaxia varoatózy a akarapidózy včiel10 pásikovObsah účinných látok v jednom pásiku: tymiánový olej - 50 mg , olej z paliny - 30 mg , koriandra ý olej - 80 mg , mentol ý olej - 20 mgUrčené na veterinárne použitie , bez lekárskeho predpisu. Liečiť je možné vo včasnej jari pr..
8,50€
Glycerín 99,5% 1 L
Novinka
Glycerín (glycerol,glycerinový olej) Pharma kvalita. rastlinnýCAS: 56-81-5 ES: 200-289-5, E422Glycerín je hydroskopická bezfarebná až mierne nažltlá viskózna kvapalina bez zápachu,sladkej chuti.Použitie:Vo vode veľmi dobre rozpustný. Pre včelárov sa najčastejšie mieša s kyselinou šťavelovou podľa po..
7,00€
Kyselina octová 80 %Kyselina octová ľadová (CH3CO2H) sa používa predovšetkým v boji s vijačkou voštinovou, pomôcť však môže aj proti spóram prvoka nesema apis.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.H..
8,00€
Kyselina šťavelova
Najpredávanejší VYPREDANÉ
kyselina šťavelovaKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovaním a ..
8,60€
Kyselina šťavelova 250gKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovan..
2,20€
Mediciálny olej
Novinka
Mediciálny olej (parafínový olej)Číri olej bez vôňe ani chuti.Vo včelárstve slúži na aplikovanie liečiva v aerosólovom vyvýjači.Ale jeho použitie  je rôznorodé napr.pri náteroch dreva napr.jelša vynikne jej kresba, alebo náter dreva v saune drevo bude vodeodolné,ako aj prísada do olejových fari..
9,50€
Odparovač kyseliny mravčej (kruh)
Najpredávanejší
Odparovač kyseliny mravčej (kruh) Odparovací systém založený na kapilárnom efekte poréznej hmoty. Penu je nutné nechať nasiaknuť kyselinou mravčou vo vhodnej nádobe s viečkom. Doba odparovania je závislá na ročnom období, teplote a vlhkosti, pohybuje sa medzi 10 až 14 dňami. Dopor..
2,90€
Odparovač kyseliny mravčej na rámik
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Odparovač kyseliny mravčej na rámik  Odparovač je vyrobený z potravinárskeho poliprepylenu s dobrou odolnosťou proti kyseline tento systém je určený pre použitie 65% kyseliny mravčej. Pred použitím je potrebné odparovač upevniť k rámiku na spodnú latku. Nádobka je navrhnu..
7,75€
Oxal-glycerinové pásiky 730g
Novinka Najpredávanejší
Oxal-glycerinové pásiky 730 g 2,5 x 40 cm 40 ksProti klieštikovi (Varroa destruktor) včiel medonosnýchKyselina  šťavelová patrí medzi silné organické kyseliny s chemickým vzorcom C2H2O4.Je to biela pevná látka,pomerne silná kyselina uhličitá.V prírode ju nájdeme v koncentráciách šťavelu (známeh..
14,50€
Oxal-glycerinové pásiky 830 g
Novinka Najpredávanejší
Oxal-glycerinové pásiky 830 g 4 x 40 cm 30 ksProti klieštikovi (Varroa destruktor) včiel medonosnýchKyselina  šťavelová patrí medzi silné organické kyseliny s chemickým vzorcom C2H2O4.Je to biela pevná látka,pomerne silná kyselina uhličitá.V prírode ju nájdeme v koncentráciách šťavelu (známeho ..
17,00€
Podložka varroa monitoring
Najpredávanejší
Podložka varroa monitoringJe univerzálna podložka pre všetky typy úľov a slúži pre počítanie spádu roztoča s možnosťou zapísania...
0,45€
Zobrazené 1 až 12 z 24 (2 stránok)