Menu
KOŠÍK

Liečenie a dezinfekcia

Liečenie a dezinfekcia
Certan B 401 120 ml
Novinka Najpredávanejší VYPREDANÉ
Certan B410 je koncentrovaný účinný prírodný produkt proti víjačke voštinovej a jej larvám /Galleria mellonela/Pred použitím Certan B 401 je potrebné rozpočítať si objem,ktorý je potrebný na ošetrenie voštinových rámikov.Zriedený 5% roztok sa nedá skladovať.Z jedného 120 ml balenia ošetríte 100 až 1..
24,70€
Ekopol
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ekopolna liečbu a profylaxia varoatózy a akarapidózy včiel10 pásikovObsah účinných látok v jednom pásiku: tymiánový olej - 50 mg , olej z paliny - 30 mg , koriandra ý olej - 80 mg , mentol ý olej - 20 mgUrčené na veterinárne použitie , bez lekárskeho predpisu. Liečiť je možné vo včasnej jari pr..
8,50€
Kyselina octová 80 %
VYPREDANÉ
Kyselina octová 80 %Kyselina octová ľadová (CH3CO2H) sa používa predovšetkým v boji s vijačkou voštinovou, pomôcť však môže aj proti spóram prvoka nesema apis.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.H..
8,00€
Kyselina šťavelova
Najpredávanejší
kyselina šťavelovaKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovaním a ..
8,60€
Kyselina šťavelova 200g
Novinka
Kyselina šťavelova 200gKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovan..
2,00€
Odparovač kyseliny mravčej (kruh)
Najpredávanejší
Odparovač kyseliny mravčej (kruh) Odparovací systém založený na kapilárnom efekte poréznej hmoty. Penu je nutné nechať nasiaknuť kyselinou mravčou vo vhodnej nádobe s viečkom. Doba odparovania je závislá na ročnom období, teplote a vlhkosti, pohybuje sa medzi 10 až 14 dňami. Dopor..
2,90€
Odparovač kyseliny mravčej na rámik  Odparovač je vyrobený z potravinárskeho poliprepylenu s dobrou odolnosťou proti kyseline tento systém je určený pre použitie 65% kyseliny mravčej. Pred použitím je potrebné odparovač upevniť k rámiku na spodnú latku. Nádobka je navrhnu..
7,75€
Podložka varroa monitoring
Najpredávanejší
Podložka varroa monitoringJe univerzálna podložka pre všetky typy úľov a slúži pre počítanie spádu roztoča s možnosťou zapísania...
0,45€
Sírna lampa
Najpredávanejší
Sírna lampaSa používa k vysírovaniu. Do sirnej lampy zavesíme sirný knôt a necháme pôsobiť. Cez prieduchy lampy prechádza sirný dym. Slúži k dezinfekcií včelích plastov, úľov a ďalších potrieb......
6,50€
Sirná svieca
Novinka
Sirná svieca sa používa na vyšetrovanie nádstavkov,vče.árskeho vybavenia i vnútorných priestorov. Odporúčané dávkovanie jednej sviece:12-15 m3 uzavretého priestoruČas potrebný na preliečenie 4 hod.Pozor : pri horení vzniká oxid siričitý.Svieca nehorí  klasickým plameňom,ale síra začne bubl..
4,95€
Sírne knôty
Najpredávanejší
Sírne knôtySa používa k vysírovaniu. Sírny knôt zapálime a zavesíme a necháme pôsobiť sírny dym. Cez prieduchy lampy prechádza sírny dym. Slúži k dezinfekcií včelích plastov, úľov a ďalších potrieb....Ničí plesne a mikroogranizmy.Váha 400g ..
3,20€
Strička
Najpredávanejší
StričkaKyseliny môžu spôsobiť vážne poleptania, preto doporučujeme pri plnení kyselín vždy použiť túto stričku.Obsah 500ml ..
5,35€
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)