Menu
KOŠÍK

Liečenie a dezinfekcia

Liečenie a dezinfekcia
Apiguard Apiguard
Novinka Najpredávanejší
1. Názov veterinárneho liekuApiguard gél 25% thymol na použitie v úli2. Kvalitatívne a kvantitatívne zloženieÚčinné látky: Thymolum 12,5 g ,karbomèr trolamín,čistá  vodaApiguard je najkomplexnejší liek na trhu je to prírodný liek vo forme gélu proti Varroa Deštruktívne a roztočíkovivčelom i váp..
2,90€
Bee-safe
Najpredávanejší
Bee-safe je dezinfekčný  prípravok  na dezinfekciu pri chove včiel.Určený na prevenciu pred ochorením včeltiev.Účinný proti moru a hnilobe včelieho plodu.Farebná  indikácia účinnosti  roztoku.Biologicky  odbúratelný.Ošetrenie vykonávate namáčaním, ručne ,  penou postrek..
7,20€
Certan B 401 120 ml
Novinka
Certan B410 je koncentrovaný účinný prírodný produkt proti víjačke voštinovej a jej larvám /Galleria mellonela/Pred použitím Certan B 401 je potrebné rozpočítať si objem,ktorý je potrebný na ošetrenie voštinových rámikov.Zriedený 5% roztok sa nedá skladovať.Z jedného 120 ml balenia ošetríte 100 až 1..
24,70€
Ekopol
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ekopolna liečbu a profylaxia varoatózy a akarapidózy včiel10 pásikovObsah účinných látok v jednom pásiku: tymiánový olej - 50 mg , olej z paliny - 30 mg , koriandra ý olej - 80 mg , mentol ý olej - 20 mgUrčené na veterinárne použitie , bez lekárskeho predpisu. Liečiť je možné vo včasnej jari pr..
7,50€
Kartuša  propán  bután 190 g
Najpredávanejší
Prepichovacia kartuša  propán  bután  190 g Vhodná  k horáku model 6251..
1,80€
Kyselina mliečna potravinárska 80% (1l)
Najpredávanejší
Kyselina mliečna potravinárska 80% (1l)Po rozriedení na potrebnú koncentráciu sa kyselina mliečna používa vo forme postreku na preliečenie včiel.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.H315 Dráždi kož..
14,20€
Kyselina mravčia čistá 85% (1L)
Najpredávanejší
Kyselina mravčia čistá 85% (1L)kyselina mravčia čistá 85% - výpary kyseliny mravčej pôsobia na roztoče na včelách a aj na roztoče v zaviečkovaných bunkach. Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Objem 1LVáha 1710gLEN OSOBNÝ ODBER..
6,50€
Kyselina octová 80 %Kyselina octová ľadová (CH3CO2H) sa používa predovšetkým v boji s vijačkou voštinovou, pomôcť však môže aj proti spóram prvoka nesema apis.Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.Výstražné slovo: NebezpečenstvoH318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.H..
6,50€
Kyselina šťavelova
Najpredávanejší
kyselina šťavelovaKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovaním a ..
8,60€
Kyselina šťavelova 200g
Novinka
Kyselina šťavelova 200gKyselina šťavelová je v boji proti Varroáze druhá najdôležitejšia organická kyselina. Hlavné využitie spočíva v zimnom ošetrení všetkých včelstiev v bezplodovom období. V zásade sa môže kyselina šťavelová vo včelstvách používať štyrmi spôsobmi: nalievaním, postrekom, odparovan..
2,00€
Odparovač kyseliny mravčej (kruh) Odparovací systém založený na kapilárnom efekte poréznej hmoty. Penu je nutné nechať nasiaknuť kyselinou mravčou vo vhodnej nádobe s viečkom. Doba odparovania je závislá na ročnom období, teplote a vlhkosti, pohybuje sa medzi 10 až 14 dňami. Dopor..
3,20€
Odparovač kyseliny mravčej na rámik  Odparovač je vyrobený z potravinárskeho poliprepylenu s dobrou odolnosťou proti kyseline tento systém je určený pre použitie 65% kyseliny mravčej. Pred použitím je potrebné odparovač upevniť k rámiku na spodnú latku. Nádobka je navrhnu..
7,75€
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)