Menu
KOŠÍK

Ekopol

Ekopol
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ekopol
8,50€
  • Sklad: VYPREDANÉ
  • Model: 6103

Ekopol

na liečbu a profylaxia varoatózy a akarapidózy včiel

10 pásikov

Obsah účinných látok v jednom pásiku: tymiánový olej - 50 mg , olej z paliny - 30 mg , koriandra ý olej - 80 mg , mentol ý olej - 20 mg

Určené na veterinárne použitie , bez lekárskeho predpisu. 

Liečiť je možné vo včasnej jari pred prvou znáškou, potom po poslednom medobraní v lete a po zakúpení včielstiev v jeseni. Ekopol sa aplikuje do úľov tak , že sa v ňom umiestnia pásiky preparátov v pomerne 2 pásiky na 10 - 12 chovných rámikov. Pre malé rodiny (do 6 rámikov) odložence a malé včelstvá  v oplodniačiku stačí 1 pásik , ktorý sa umiestňuje v strede plodiska. V slabej rodine je potrebné zavesiť jeden pásik do uličky medzi rámiky s pozíciou 3 a 4, v silnej rodine 1 pásik (plast) medzi rámiky 7 a 8.Pásiky zostávajú zavesené vo včelej rodine po dobu 3 až 30 dní v závislosti na množstve zaviečkovaného plodu.

Aplikáciu je potrebné  ukončiť  najneskôr 14 dní pred hlavnou znáškou, aby sme zabránili  podania preparátov do tvoriaceho sa medu.

Prípravok chrániť v obale výrobcu na suchom, tmavom a pre deti a domáce zvieratá nedostupnom mieste, oddelene od potravín a krmív, pri teplote od 0°C do25 °C.

Dátum minimálnej spotreby: 01.2026

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: Ekopol