Menu
KOŠÍK

Kŕmenie včiel

Kŕmenie včiel
Cesto kŕmne pre včely s proteínami
Novinka
Cesto kŕmne pre včely s proteínami Kvalitné kŕmne cesto pre včely sa používa hlavne v období keď včely  majú zvýšené nároky na množstvo peľu alebo keď ho je v prírode nedostatok.Obsah proteínou:: 2 %Zloženie: sacharóza, enzymaticky invertovaný glukózovo-fruktózový sirup, proteín rastlinnéh..
2,20€
Cesto pre včely od  výrobcu Medopip.Cesto nazývané aj včelým  chlebom sa pridáva včelám v bezznáškovom období pri náhlom ochladení,daždivom počasí a v období keď príroda poskytuje málo nektár peľu.Medopip s dodanými proteínami  , vitamínami a minerálmi  podporuje plodovanie matky..
2,80€
Kŕmidlo 1,5L plast
Najpredávanejší
o   Kŕmidlo určené pre zakrmovanie včielo   okrúhleo   transparentnéo   stropnéo   vyrobené z kvalitného pružného plastuo   typ - tzv. ukrajinské krmidloObsah: miska, vrchnák, kryt na prielezRozmery: Ø 240 mm, výška 65 mmObjem: 1,5 lMateriá..
4,60€
• okrúhle• biele s transparentným vrchnákom• stropné• vyrobené z kvalitného pružného plastu• typ - tzv. ukrajinské kŕmidloObsah: miska, vrchnák, kryt na prielezØ 21,5 cm, výška 9 cm. ..
5,40€
Kŕmidlo 2L plast
Najpredávanejší
kŕmidlo 2L plast • okrúhle• biele s transparentným vrchnákom• stropné• vyrobené z kvalitného pružného plastu• typ - tzv. ukrajinské kŕmidloObsah: miska, vrchnák, kryt na prielezmateriál- plastØ28cmVýška 6cm..
6,27€
Kŕmidlo balónové 2L plast na cukrový roztok v objeme 2l, kŕmidlo slúži k zakrmovaniu včiel na zimu cukrovým roztokom..
4,13€
Napájačka na vodu Napájačka slúži na podávanie vody priamo do úľa cez letáčový otvor, najmä v skorej jari. Do otvoru sa vloží PET fľaša s vodou a napájačka sa vloží do letáča...
2,49€
Napájačka na vodu biela Plastová letáčová napájačka ktorá sa umiestňuje do letáča úľa. Napájačka sa naplní vodou a užším koncom sa vloží do letáča. Rozmer d28xš12xv12Objem 0,75l..
2,62€
Podložka pod balónové kŕmidlo  Použite ako podstavec k balónovému kŕmidluMateriál- kov pocínovaný ..
5,02€
Podložka pod presakovacie kŕmidlo
Novinka
Podložka pod presakovacie kŕmidlo je vyrobené z plastu a pletiva ktorého stred presne zapadne na presakovacie viečko z vonkajšej strany.Podložka slúži včelám na lepšie zachytenie sa pri odoberani sirupu a včelárovy pri bezpečnom kŕmení  bez obavy z uštipnutia.Dlhodobé použitie zaručí pravidelné..
2,50€
Rámikové kŕmidlo 2l Rámikové kŕmidlo 2l
Najpredávanejší
Rámikové kŕmidlo vhodné do úľou B 10 TatranMateriál: plastObsah: 2LRozmer: dĺžka 46 , výška 17 , šírka 7 cmHmotnosť : 285 g..
4,30€
Stropné kŕmidlo+tunel
Najpredávanejší
Stropné kŕmidlo+tunelStropné kŕmidlo z umelej hmoty, ktoré slúži na podnecovanie a kŕmenie včiel sirupom ale aj cestom ako aj napájanie vodou v letnom období. Výrobok je možné použiť na úle B 10 Tatran a Čechoslovák. Kŕmidlo môžeme zakryť vrchnákom rovnakého úľa, na ktoré bolo nasadené. Kŕmidlo je m..
7,80€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)