Menu
KOŠÍK

Včelárska literatúra

Včelárska literatúra
Choroby včiel
Novinka
Dr. Fridrich Pohl je promovaný biológ a odborník na choroby včiel. Včelárom napomáha  vo všetkých oblastiach  týkajúcich sa zdravia včiel. Vo svojej príručke opisuje veľký počet chorôb, ale aj liečebných a preventívnych opatrení. Včelárom sťažujú prácu nielen obávané choroby  a ich sp..
18,90€
Chov včel
Novinka
Chov včiel pdirodzene,jednoducho a úspešneČo potrebujú včely, aby ich chov bol úspešný ?  Najdôležitejšie je pre nich prirodzená mikroklíma v plodisku. Čo túto mikroklímu narušuje ? Medzera medzi plástom a stenou. Prečo? To vysvetľuje  autortejto knižky a navrhuje tiež dva moderné úly , kt..
7,05€
Ekologické  včelaření
Novinka
Táto kniha je určená nielen začiatočníkom , ale i skúseným  včelárom a záujemcom o prírodu, ktorý  sa chcú  zoznámiť  s alternatívnym spôsobom  včelárenia, čím prinášajú nový pohľad na prirodzené súvislosti a vzťahy  vo včelstve. Nieje to klasická a návodná príručka ,al..
18,28€
Obrazový sprievodcaPraktický sprievodca  pre včelárov od akvizície  cez Včelárske práce po medobranieTato obsáhlá příručka vás provede včelařstvím krok za krokem. Poradí vám, jak včelstva vybrat, kde je získat, jakým způsobem je převézt a usadit do úlu, doporučí, jak se v průběhu roku nejl..
14,15€
Medovice a včely Medovice a včely
Novinka
Praktická príručka pre včelárov sa zaoberámedovicou ako významným zdrojom včelej známky a ich hryzie producenti.Merovica je...sladká tekutina, ktorú zbierajú včely na ihličí ,listoch a vetvičkách rastlín .Prinášajú ju do úľa  a tvoria z nej med,ktorý je známy pod názvom /lesný/.Medovina je boha..
8,60€
Produkce kvalitního medu
Novinka
Publikácia ktorá je nápomocná všetkým včelárom pri získavaní kvalitného medu, ako pre vlastnú potrebu ako i pre trh aj špeciálnu produkciu medu ako liek.Väzba:mäkká 43 stránAutor:Dr.Ing.František Kramler,Ing Vladimír Veselý,CSC.,,Ing..Dalibor Titěra,CSc.Tretie vydanie 2006Jazyk:Český ..
2,47€
Užitočný  poradca včelára
Novinka VYPREDANÉ
Včelárstvo je radostná a veľmi pestrá činnosť, ktorá môže byť zdrojom celoživotného  potešenia, ale aj stále  nových poznatkov. Aj pri včelárení sa však stretávame s problémami.  Kľúčom k úspešnému včeláreniu sú vedomosti, vďaka  ktorým  problém včas spoznáme a dôvera v seba..
13,90€
Včelaření krok za krokem
Novinka
Aj v tejto knihe pre začínajúcich  včelárov  sa dozviete všetko čo potrebujete vedieť aby ste zožali svoj prvý  med. Táto nápadité upravená kniha čítavou formou popisuje ako si má postupovať  začínajúci včelár  od nákupu včelstva až po prvú žat u medu. Autorka uvádza praktic..
14,00€
Včelařství Včelařství
Novinka
Táto  základná publikácia začínajúceho včelára by nemala chýbať ani u Vás.  V knihe sa autori zaoberajú dôležitými teoretickými i praktickými otázkami chovu včiel,to znamená napr.anatómiou včely,jednotlivými činnosťami včelstva,plemenárskou prácou,podrobne opisuje  ošetrovanie včelsti..
13,20€
Včelárstvo
Novinka
Ako prejav úcty autorovi publikácie "Pčolarstvo,, Gejzovi Žebráckemu pri príležitosti stého vydania pôvodného vydania. Z iniciatívy predkladá Imrich Liptovský nadšený propagátor včelárstva.Rozdiel medzi včelárením pred sto rokmi je veľký.Všetko sa zmenilo. V minulosti príroda poskytovala väčšie množ..
4,40€
Včely zdravé a nemocné
Novinka
Kniha ponúka celistvý  pohľad na zdravé a choré včelstva a jeho snahou ja pomôcť chovateľom sa dobre v tejto problematike zorientovať , včas rozpoznať príznaky  napadnutia včiel a zvoliť účinný postup nápravy.Samostatné kapitoly sú venované včeliemu plodu nemociam včiel podľa ich pôvodcov ..
13,00€
Velaření od jara do zimy
Novinka
Kniha Velaření od jara do zimy opisuje predovšetkým spätosť  včiel k okolitej prírode počas striedajúcich sa ročných období,naučí vás ako sa o včelstva starať,bez narušenia ich prirodzeného  životného cyklu, ako získať med a ostatné včelie produkty.V prvej- teoretickej- časti sa zoznámite ..
11,80€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)