Menu
KOŠÍK

Včelárska literatúra

Včelárska literatúra
Choroby včiel
Novinka
Dr. Fridrich Pohl je promovaný biológ a odborník na choroby včiel. Včelárom napomáha  vo všetkých oblastiach  týkajúcich sa zdravia včiel. Vo svojej príručke opisuje veľký počet chorôb, ale aj liečebných a preventívnych opatrení. Včelárom sťažujú prácu nielen obávané choroby  a ich sp..
18,90€
Medovice a včely Medovice a včely
Novinka
Praktická príručka pre včelárov sa zaoberámedovicou ako významným zdrojom včelej známky a ich hryzie producenti.Merovica je...sladká tekutina, ktorú zbierajú včely na ihličí ,listoch a vetvičkách rastlín .Prinášajú ju do úľa  a tvoria z nej med,ktorý je známy pod názvom /lesný/.Medovina je boha..
8,60€
Produkce kvalitního medu
Novinka
Publikácia ktorá je nápomocná všetkým včelárom pri získavaní kvalitného medu, ako pre vlastnú potrebu ako i pre trh aj špeciálnu produkciu medu ako liek.Väzba:mäkká 43 stránAutor:Dr.Ing.František Kramler,Ing Vladimír Veselý,CSC.,,Ing..Dalibor Titěra,CSc.Tretie vydanie 2006Jazyk:Český ..
2,47€
Užitočný  poradca včelára
Novinka
Včelárstvo je radostná a veľmi pestrá činnosť, ktorá môže byť zdrojom celoživotného  potešenia, ale aj stále  nových poznatkov. Aj pri včelárení sa však stretávame s problémami.  Kľúčom k úspešnému včeláreniu sú vedomosti, vďaka  ktorým  problém včas spoznáme a dôvera v seba..
13,90€
Včelaření krok za krokem
Novinka
Aj v tejto knihe pre začínajúcich  včelárov  sa dozviete všetko čo potrebujete vedieť aby ste zožali svoj prvý  med. Táto nápadité upravená kniha čítavou formou popisuje ako si má postupovať  začínajúci včelár  od nákupu včelstva až po prvú žat u medu. Autorka uvádza praktic..
14,00€
Včelařství Včelařství
Novinka
Táto  základná publikácia začínajúceho včelára by nemala chýbať ani u Vás.  V knihe sa autori zaoberajú dôležitými teoretickými i praktickými otázkami chovu včiel,to znamená napr.anatómiou včely,jednotlivými činnosťami včelstva,plemenárskou prácou,podrobne opisuje  ošetrovanie včelsti..
13,20€
Včelárstvo
Novinka
Ako prejav úcty autorovi publikácie "Pčolarstvo,, Gejzovi Žebráckemu pri príležitosti stého vydania pôvodného vydania. Z iniciatívy predkladá Imrich Liptovský nadšený propagátor včelárstva.Rozdiel medzi včelárením pred sto rokmi je veľký.Všetko sa zmenilo. V minulosti príroda poskytovala väčšie množ..
4,40€
Včely zdravé a nemocné
Novinka
Kniha ponúka celistvý  pohľad na zdravé a choré včelstva a jeho snahou ja pomôcť chovateľom sa dobre v tejto problematike zorientovať , včas rozpoznať príznaky  napadnutia včiel a zvoliť účinný postup nápravy.Samostatné kapitoly sú venované včeliemu plodu nemociam včiel podľa ich pôvodcov ..
13,00€
Začíname včelářit
Novinka
Už názov knihy napovedá , komu má hlavne slúžiť, a akej skupine včelárou.Ale i pre tých ktorý o včelách  už niečo vedia, tu nájdu takisto veľa praktických návodov k zlepšeniu svojej včelárskej činnosti.Dlhoročný včelár opisuje zrozumiteľným spôsobom, všetko čo by mal začínajúci včelár vedieť o ..
7,50€
Autor knihy v knihe opisuje cestu k dosiahnutiu ozaj silných včiel,pretože len silné včelstvá  prinesú v ťažší h podmienkach,v ktorých autor včelári,vysoký výnos.Kniha je rozdelena na štyri časti:Kalendár prác  pri včelárení:Popis prác, ktoré pri včelách         &n..
13,17€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)