Menu
KOŠÍK

Včelárska literatúra

Včelárska literatúra
Obrazový sprievodcaPraktický sprievodca  pre včelárov od akvizície  cez Včelárske práce po medobranieTato obsáhlá příručka vás provede včelařstvím krok za krokem. Poradí vám, jak včelstva vybrat, kde je získat, jakým způsobem je převézt a usadit do úlu, doporučí, jak se v průběhu roku nejl..
14,15€
Medovice a včely Medovice a včely
Novinka
Praktická príručka pre včelárov sa zaoberámedovicou ako významným zdrojom včelej známky a ich hryzie producenti.Merovica je...sladká tekutina, ktorú zbierajú včely na ihličí ,listoch a vetvičkách rastlín .Prinášajú ju do úľa  a tvoria z nej med,ktorý je známy pod názvom /lesný/.Medovina je boha..
8,60€
Produkce kvalitního medu
Novinka
Publikácia ktorá je nápomocná všetkým včelárom pri získavaní kvalitného medu, ako pre vlastnú potrebu ako i pre trh aj špeciálnu produkciu medu ako liek.Väzba:mäkká 43 stránAutor:Dr.Ing.František Kramler,Ing Vladimír Veselý,CSC.,,Ing..Dalibor Titěra,CSc.Tretie vydanie 2006Jazyk:Český ..
2,47€
Včelařství Včelařství
Novinka
Táto  základná publikácia začínajúceho včelára by nemala chýbať ani u Vás.  V knihe sa autori zaoberajú dôležitými teoretickými i praktickými otázkami chovu včiel,to znamená napr.anatómiou včely,jednotlivými činnosťami včelstva,plemenárskou prácou,podrobne opisuje  ošetrovanie včelsti..
13,20€
Včelárstvo
Novinka
Ako prejav úcty autorovi publikácie "Pčolarstvo,, Gejzovi Žebráckemu pri príležitosti stého vydania pôvodného vydania. Z iniciatívy predkladá Imrich Liptovský nadšený propagátor včelárstva.Rozdiel medzi včelárením pred sto rokmi je veľký.Všetko sa zmenilo. V minulosti príroda poskytovala väčšie množ..
4,40€
Začíname včelářit
Novinka
Už názov knihy napovedá , komu má hlavne slúžiť, a akej skupine včelárou.Ale i pre tých ktorý o včelách  už niečo vedia, tu nájdu takisto veľa praktických návodov k zlepšeniu svojej včelárskej činnosti.Dlhoročný včelár opisuje zrozumiteľným spôsobom, všetko čo by mal začínajúci včelár vedieť o ..
7,50€
Autor knihy v knihe opisuje cestu k dosiahnutiu ozaj silných včiel,pretože len silné včelstvá  prinesú v ťažší h podmienkach,v ktorých autor včelári,vysoký výnos.Kniha je rozdelena na štyri časti:Kalendár prác  pri včelárení:Popis prác, ktoré pri včelách         &n..
13,17€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)