Menu
KOŠÍK

Včelárske pomôcky

Včelárske pomôcky
Kartuša  propán  bután 190 g
Najpredávanejší
Prepichovacia kartuša  propán  bután  190 g Vhodná  k horáku model 6251..
1,60€
Slúžia k jednoduchšiemu vyberaniu rámikov z úľa...
4,65€
Náhradný mech k dymáku malý náhradný mech je určený k strednému dymáku.Výška 15cm  ..
5,64€
Náhradný mech k dymáku stredný náhradný mech je určený k strednému dymáku.Výška 19cm..
6,23€
Palivo do dymákuPalivo do dymáku je to vynikajúca pomôcka na ukľudnenie včiel.Pri manipulácií s horľavým materiálom dodržujte bezpečnostné podmienky.Zloženie- zlisované drevené hobliny..
0,50€
Palivo do dymáku zo zlisovaných pilínJemne piliny sú zlisované do tvaru malého valčeku.Ø 1,5cm výška 2,5cmBALENIE OBSAHUJE 54KS..
2,22€
Rozperák Americký NEREZ
VYPREDANÉ
Rozperák Americký NEREZPraktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli.Dĺžka 17cm..
6,60€
Rozperák farebný veľký oceľovýPraktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli.Dĺžka 23cm..
6,60€
Rozperák kovanýPraktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli...
4,56€
Rozperák s drevenou rúčkou NEREZ Praktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli.Dĺžka 20cm..
6,60€
Sírna lampaSa používa k vysírovaniu. Do sirnej lampy zavesíme sirný knôt a necháme pôsobiť. Cez prieduchy lampy prechádza sirný dym. Slúži k dezinfekcií včelích plastov, úľov a ďalších potrieb......
4,48€
Sírne knôtySa používa k vysírovaniu. Sírny knôt zapálime a zavesíme a necháme pôsobiť sírny dym. Cez prieduchy lampy prechádza sírny dym. Slúži k dezinfekcií včelích plastov, úľov a ďalších potrieb....Ničí plesne a mikroogranizmy.Váha 400g ..
2,68€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)