Menu
KOŠÍK

Včelárske pomôcky

Včelárske pomôcky
Kartuša  propán  bután 190 g
Najpredávanejší
Prepichovacia kartuša  propán  bután  190 g Vhodná  k horáku model 6251..
1,80€
Kartuša  propán  bután 227g s ventilom
Novinka Najpredávanejší
Kartuša  propán  bután 227g s ventilom.Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Nevystavovať teplotám vyšším ako 50 °C. Táto fľaša sa musí používať  iba so spotrebičmi (pre ktoré je táto fľaša určená)...
2,50€
Náhradný mech k dymáku malý náhradný mech je určený k strednému dymáku.Výška 15cm  ..
5,65€
Náhradný mech k dymáku stredný náhradný mech je určený k strednému dymáku.Výška 19cm..
6,20€
Palivo do dymáka peletky levanduľové
Novinka Najpredávanejší VYPREDANÉ
Palivo do dymáka peletky levanduľovéPeletky levanduľové sa pridávajú do rozpáleného dymáka v malom množstve na vytvorenie aromatického dymu ukľudnujúce včely.Obsah balenia: 500 g..
2,00€
Palivo do dymákuPalivo do dymáku je to vynikajúca pomôcka na ukľudnenie včiel.Pri manipulácií s horľavým materiálom dodržujte bezpečnostné podmienky.Zloženie- zlisované drevené hobliny..
0,80€
Palivo do dymáku zo zlisovaných pilín
Najpredávanejší
Palivo do dymáku zo zlisovaných pilínJemne piliny sú zlisované do tvaru malého valčeku.Ø 1,5cm výška 2,5cmBALENIE OBSAHUJE 54KS..
3,80€
Podpaľovač s drevitej vlny
Novinka
Podpaľovač s drevitej vlnyVýborný pomocník nielen pre včelára pri podpaľovaní dymáku,grilu či krbu.Podpalovač je ekologický výrobok vyrobený len z dreva a parafínu.Horenie bez škodlivých zbytkov,odolný voči vlhkosti.Dĺžka zvitkov 5,5 až 6 cm priemer 1,5 až 2,5 cm. Doba horenia 7 až 10 min.Zvitky je ..
0,10€
Rozperák kovanýPraktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli...
4,60€
Rozperák s drevenou rúčkou NEREZ
Najpredávanejší
Rozperák s drevenou rúčkou NEREZ Praktická pomôcka k oddeľovaniu nadstavkou úľa a rámikov. Je vyrobený z pružinovej oceli.Dĺžka 20cm..
6,60€
Sírna lampa
Najpredávanejší
Sírna lampaSa používa k vysírovaniu. Do sirnej lampy zavesíme sirný knôt a necháme pôsobiť. Cez prieduchy lampy prechádza sirný dym. Slúži k dezinfekcií včelích plastov, úľov a ďalších potrieb......
6,50€
Sirná svieca
Novinka
Sirná svieca sa používa na vyšetrovanie nádstavkov,vče.árskeho vybavenia i vnútorných priestorov. Odporúčané dávkovanie jednej sviece:12-15 m3 uzavretého priestoruČas potrebný na preliečenie 4 hod.Pozor : pri horení vzniká oxid siričitý.Svieca nehorí  klasickým plameňom,ale síra začne bubl..
4,95€
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)