Menu
KOŠÍK

Ostatné

Ostatné
Špendlík včielka Špendlík včielka
Najpredávanejší
Špendlík  včielka vhodná ako dekorácia napr.aj a sviečky ..
0,17€
Čierny Peter Maja
Novinka
Čierny Peter MajaKartová hra čierny Peter s obľúbenými obrázkami z kreslené rozprávky  včielka MajaBalenie obsahuje: 33 kariet + návod k hre..
3,60€
Dóza na med malá
Najpredávanejší
Dóza na med malá výška aj s vrchnákom 9,5 cmPriemer 7,5 cmObjem 1,8 ml..
5,60€
Dóza na med veľká výška 14,5 cmObjem: 500ml..
7,40€
Hodiny drevenné gravírované
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Hodiny vyrobené z 0,5 cm topoľového drevastrojček s tichým chodom priemer 31 cm..
28,00€
Keramický  hrnček s motívom včielok..
4,35€
Keramická aromalampa včelí úľ Keramická aromalampa včelí úľ
Novinka
Keramická aromalampa včelí úľPri používaní sa riaďte podľa priloženého návodu. Používajte kvalitnú čajovú sviečku a misku na olej nepreplňujteRozmery: Výška: 11cmŠírka: 10 cm..
8,90€
Kožený opasok 35 mmLuxusný opasok s odlievanou 3D prackou s motívom včelyAtraktívny vzhľad podčiarkuje povrchová úprava starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Balené v praktickej darčekovej krabičke.Použitie do spoločenských i pracovných nohaví..
36,00€
Kožený opasok 35 mmLuxusný opasok s odlievanou 3D prackou s motívom včelyAtraktívny vzhľad podčiarkuje povrchová úprava starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Dodávané  v praktickej darčekovej krabičke.Použitie do spoločenských i pracovnýc..
33,40€
Masívna kovová pracka s ostro zrezanými rohmi obsahuje 3D motív včely.Atraktívny vzhľad podčiarkuje luxusná povrchová úprava  starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Dodávané v praktickej darčekovej krabičke.Šírka koženého opasku je 4 cmDĺž..
46,00€
Kvetový peľ 100gVčelý peľ prekypuje zdraviu prospešnými látkami. Existujú výskumy , ktoré dokazujú, že 200 g peľu má toľko bielkovín ako kilogram mäsa. Obsahuje veľké  množstvo  vitamínov skupiny B  a tiež vitamíny  A,D,E,K a C.Kedy si ho naordinovať ?Pri ťažkosiasťiach s imunito..
3,10€
Magnetka včela drevo
Novinka VYPREDANÉ
Magnetka včela drevoDrevenná magnetka na vašu  chladničku so včelou.Vyrobené v Českej republike.Na obrázok je  chránený autorským právom.Priemer: 7 cm..
1,90€
Zobrazené 1 až 12 z 28 (3 stránok)