Menu
KOŠÍK

Ostatné

Ostatné
Špendlík včielka Špendlík včielka
Najpredávanejší
Špendlík  včielka vhodná ako dekorácia napr.aj a sviečky ..
0,15€
Dóza na med malá
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Dóza na med malá výška 9,5 cm..
5,20€
Dóza na med veľká Dóza na med veľká
Najpredávanejší
Dóza na med veľká výška 14,5 cm..
7,00€
Hodiny drevenné gravírované
Novinka Najpredávanejší
Hodiny vyrobené z 0,5 cm topoľového drevastrojček s tichým chodom priemer 31 cm..
28,00€
Keramický  hrnček s motívom včielok..
4,35€
Včelý peľ prekypuje zdraviu prospešnými látkami. Existujú výskumy , ktoré dokazujú, že 20 g peľu má toľko bielkovín ako kilogram mäsa. Obsahuje veľké  množstvo  vitamínov skupiny B  a tiež vitamíny  A,D,E,K a C.Kedy si ho naordinovať ?Pri ťažkosiasťiach s imunitouZápalových ochor..
2,60€
Pasť na osy nádobka
Novinka
Pasť na osy je určená hlavne na ochranu pred dotieravým hmyzom v záhradách ,balkónov a terás. Účinkuje bez chémie. Ako náplň sa môže použiť sladký sirup. Ideálne je použiť kvasné nápoje /tie nelákajú včely/.Návod na použitie:Odskrutkujte horný biely uzáver a nalejte do nádobky pripravenú návnadu sir..
3,80€
Propolis sušený
Najpredávanejší
Propolis sušenýVčelám vďačíme za mnoho zdraviu prospešných produktov.Veľmi priaznivé účinky na ľudské zdravie má nielen med  peľ,materská kávička ale hlavne propolis. Z neho sa vyrába propolisová tinktúra. Ide vlastne o propolis ,ktorý je rozpustný v alkohole ideálne 80%. Na 5 dcl. alkoholu&nbs..
3,10€
Pumpička na med
Novinka Najpredávanejší
Pumpička na med mechanická  dodávaná s viečkom priemer 8,2 cm.Med neodkvapkáva, veľmi vhodná pomôcka v kuchyni ,ale aj pri ochutnávke rôznych tekutých medou...
2,50€
Tabuľka  pozor včely plast
Novinka Najpredávanejší
Tabuľka pozor včely A 4Slúži na upozornenie stanovištia včiel s upozornením na možnosť pobodania včelami so zákazom vstupu nepovolaným osobám.Tabuľka vytlačená na 2 mm hrubom plaste plnofarebnou tlačou odolnou voči UV žiareniu.Rozmer: 297 x 210 cm..
7,00€
Taška textilná so včielkami bielaRozmer 37x40..
2,60€
Včielka plyšová hovoriaca Včielka plyšová hovoriaca
Novinka VYPREDANÉ
Včielka plyšová hovoriaca bude príjemným rozptýlením vašich detí.Včielka opakuje všetky slová a zvuky ktoré počuje a pri tom hýbe hlavou.Funkčnosť zabezpečujú 3 x AAA 1,5 A tužkové batérie ktoré sú súčasťou balenia.Veľkosť :20 x 16 cm..
16,60€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)