Menu
KOŠÍK

Ostatné

Ostatné
Špendlík včielka Špendlík včielka
Najpredávanejší
Špendlík  včielka vhodná ako dekorácia napr.aj a sviečky ..
0,15€
Dóza na med malá výška 9,5 cm..
5,60€
Dóza na med veľká výška 14,5 cm..
7,00€
Hodiny drevenné gravírované
Novinka Najpredávanejší
Hodiny vyrobené z 0,5 cm topoľového drevastrojček s tichým chodom priemer 31 cm..
28,00€
Keramický  hrnček s motívom včielok..
4,35€
Kožený opasok 35 mm
Novinka
Kožený opasok 35 mmLuxusný opasok s odlievanou 3D prackou s motívom včelyAtraktívny vzhľad podčiarkuje povrchová úprava starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Balené v praktickej darčekovej krabičke.Použitie do spoločenských i pracovných nohaví..
36,00€
Kožený opasok 35 mm
Novinka
Kožený opasok 35 mmLuxusný opasok s odlievanou 3D prackou s motívom včelyAtraktívny vzhľad podčiarkuje povrchová úprava starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Dodávané  v praktickej darčekovej krabičke.Použitie do spoločenských i pracovnýc..
33,40€
Kožený opasok 40 mm Kožený opasok 40 mm
Novinka
Masívna kovová pracka s ostro zrezanými rohmi obsahuje 3D motív včely.Atraktívny vzhľad podčiarkuje luxusná povrchová úprava  starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje ľahké skrátenie koženého opasku podľa potreby.Dodávané v praktickej darčekovej krabičke.Šírka koženého opasku je 4 cmDĺž..
42,80€
Kvetový peľ 100gVčelý peľ prekypuje zdraviu prospešnými látkami. Existujú výskumy , ktoré dokazujú, že 200 g peľu má toľko bielkovín ako kilogram mäsa. Obsahuje veľké  množstvo  vitamínov skupiny B  a tiež vitamíny  A,D,E,K a C.Kedy si ho naordinovať ?Pri ťažkosiasťiach s imunito..
3,10€
Opasok textilný 40 mm Opasok textilný 40 mm
Novinka
 Opasok textilný 40 mmAtraktívna masívna kovová pracka s ostro zrezanými rohmi obsahuje 3D motív včely.Povrchová úprava pracky je starostriebro.Zubový mechanizmus pracky umožňuje veľmi ľahké skrátenie textilného popruhu podľa potreby.Ľahké  zapínanie i odopínanie opasku pomocou valček..
18,50€
Pasť na osy nádobka
Novinka
Pasť na osy je určená hlavne na ochranu pred dotieravým hmyzom v záhradách ,balkónov a terás. Účinkuje bez chémie. Ako náplň sa môže použiť sladký sirup. Ideálne je použiť kvasné nápoje /tie nelákajú včely/.Návod na použitie:Odskrutkujte horný biely uzáver a nalejte do nádobky pripravenú návnadu sir..
3,80€
Propolis sušený
Najpredávanejší
Propolis sušený balenie 10 gramovVčelám vďačíme za mnoho zdraviu prospešných produktov.Veľmi priaznivé účinky na ľudské zdravie má nielen med  peľ,materská kávička ale hlavne propolis. Z neho sa vyrába propolisová tinktúra. Ide vlastne o propolis ,ktorý je rozpustný v alkohole ideálne 80%. Na 5..
3,10€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)