Menu
KOŠÍK

Chov matiek

Chov matiek
Lupa náhlavná
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Čelová lupa je pre včelára veľmi užitočná pomôcka pri prelarvovaní matiek vďaka čelovej lupe máte pri práci obe ruky voľné. Použitie je možné aj dioptrickými okuliarmi. Lupa má nastaviteľný čelový pás a naklon celej sústavy.Lupa na čelo s osvetlením- 3 dioptrieZväčšenie 1,8x, 2.3x, 3.7x, 4.8xNapájan..
9,50€
Čelová lupa je pre včelára veľmi užitočná pomôcka pri prelarvovaní matiek vďaka čelovej lupe máte pri práci obe ruky voľné. Použitie je možné aj s dioptrickými okuliarmi. Lupa má nastaviteľný čelový pás a naklon celej sústavy.4x výmenná šošovka (1,2x / 1,8x / 2,5x / 3,5x)otočný reflektor s LED di..
18,50€
Klietka ku kompletu Nicot 10 ks
Novinka
Klietka ku kompletu Nicot  Balenie obsahuje 10 ks náhradných klietok z číreho plastu vhodných k styku s potravinami k kompletu NicotDĺžka 7 cmPriemer 2,5 cm..
3,00€
Lupa náhlavná s osvetlením.Výborná pomôcka pri prelarvovaní  matiek. Vďaka tejto hlavovej lupe budete mať obe ruky voľné.Zväčšenie vďaka 5 lupám (1,0 x ;1,5 x ;2,0 x ;2,5 x ;3,5 x) z kvalitného  odľahčeného optického plastuPre väčšie pohodlie je lupa vybavená integrovaným osvetlením. ..
24,60€
Lupa ručná Lupa ručná
Najpredávanejší
Lupa ručná  Skladá sa z dvoch šošoviek: hlavné a prídavné, so zväčšením 2,5x a 45x. Prídavná šošovka sa nachádza pri rukoväti. To je veľmi užitočné pri čítaní textov a na skúmanie nepatrných detailov na predmetoch. Zabudované LED osvetlenie zaisťuje rovnomerné osvetlenie pozorovaného o..
6,20€
Nikot systém sada k chovu matiek
Novinka
Táto sada uľahčuje chov matiek bez nutnosti prelarvovania, pretože matka kladie vajíčka priamo do misiek v uzatvorenom priestore.Sada obsahuje:1ks.Základnú dosku/110 buniek/,30 ks podstavec hnedý, 30 ks. svetlá zátka, 30 ks.klietok, 100 ks. materských misiek.Použitie chovného rámika:Pred prvým použi..
35,00€
Opalitové značky-Používa sa na značenie včelích matiek-neškodná k včelám -rýchle schnúca -dostupné v 5 farbách  Biela farba  sa používa v roku s koncovým číslom     1 alebo 6  Žltá farba sa používa v roku s koncovým číslom  &n..
3,70€
Prelarvovacia lyžička mechanickáPlastová čínska prelarvovacia lyžička je mechanická pomôcka ktorá slúži na prelarvovanie. Lyžička je vysúvacia a jej výhodou je že pri mechanickom presune larvy sa presunie aj trochu materskej kašičky. Prelarvovanie je najbežnejší spôsob ktorým včelár zaistí odcho..
2,80€
Prepravná klietka Prepravná klietka
Najpredávanejší
Prepravná klietkaJednoduchá včelárska prepravná a pridávacia klietka sa skladá z dvoch častí: z priestoru pre včeliu matku a z priestoru pre medocukrové cesto. Oslobodenie včelej matky trvá približne dva dni. Prepravná klietka na matky je veľmi vhodná tiež na pridávanie matiek a pekne sa vojde ..
0,40€
Školkovacia klietka bez prielezu zander
Najpredávanejší
Škôlkovacia klietka ZANDER PLAST Klietka typu ZANDER je vhodná k chovu matiek. Svojim riešením znemožňuje aby sa k matke dostali včely.Je vhodná k chovu matiek v umelej liahni alebo priamo vo včelstve.Klietka je vyrobená z plastu čo uľahčuje jej čistenie napr.sodným roztokom aleb..
2,00€
Škôlkovacia klietka DREVENNÁ dvojitáŠkôlkovacia klietka DREVENNÁ dvojitá -Slúži k pridávaniu matiek pri uplatnení metódy dočasného ponechania „starej“ matky vo včelstve. Pridávacie klietka dvojitá je klasického typu s dvoma kruhovými otvormi prekrytými drôtenou tkaninou. Obe časti klie..
5,50€
Škôlkovacia klietka DREVENNÁ jednoducháškôlkovacia klietka DREVENNÁ -Jednoduchá Klasická drevenná pomôcka k pridávaniu matiek. Na dne klietky je otvor pre vloženiu dávky medocukrového cesta. Po vložení cesta sa otvor uzatvára viečkom z umelej hmoty Ø 8mm ktorým sa včely k matke pr..
5,20€
Zobrazené 1 až 12 z 28 (3 stránok)