Menu
KOŠÍK

Ochranné pomôcky

Ochranné pomôcky
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm je opatrený šnúrkou pod bradu.Závoj je možné stiahnuť na krku sťahujúcou  šnúrkou .Klobúk  je možné&..
7,80€
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm je opatrený šnúrkou pod bradu.Závoj je možné stiahnuť na krku sťahujúcou  šnúrkou ...
8,53€
Klobúk špeciál
Novinka
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm .Vrchná časť sa dá zmenšovať pomocou suchého zipsu. Klobúk drží na dvoch gumičkách vedené do podpazušia. ..
10,40€
Včelárska kombinéza s klobúkom
Najpredávanejší
Včelárska kombinéza s klobúkom slúži na ochranu celého tela pri práci so včelami.Kombinéza je jednodielna so sťahovacími gumičkamy na rukávoch nohách i páse.Súčasťou  kombinézy je klobúk s ochranným  závojom, ktorý je možné pred praním  kombinézy  odobrať pomocou zipsu. Kombinéza..
34,98€
Včelárska kukla
Najpredávanejší
Základná pomôcka pre včelára,ktorá Vám ochráni tvár a krk pred včelým žihadlom. Tvarová časť je z kovovej tkaniny a tylová z plátna.Odporúčame na plátenú časť obliekať blúzu pre zamedzenie vniknutiu  včiel pod kuklu.Vo vnútri kukly  je nastaviteľný plastový mechanizmus takže padne na ..
19,80€
Včelárske rukavice jahňacina
Najpredávanejší
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /jahňacina/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vnikn..
10,30€
Včelárske rukavice kozinka
Najpredávanejší
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /kozinky/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vniknut..
8,90€
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /bravčovina/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vnik..
7,90€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)