Menu
KOŠÍK

Ochranné pomôcky

Ochranné pomôcky
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm je opatrený šnúrkou pod bradu.Závoj je možné stiahnuť na krku sťahujúcou  šnúrkou .Klobúk  je možné&..
8,60€
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm je opatrený šnúrkou pod bradu.Závoj je možné stiahnuť na krku sťahujúcou  šnúrkou ...
9,80€
Klobúk  je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia  včelára. Je ušitý z bavlny a polyesteru.Kovové drôty udržujú sieťku v dostatočnej vzdialenosti  od tváre.Klobúk má priemer 40 cm .Vrchná časť sa dá zmenšovať pomocou suchého zipsu. Klobúk drží na dvoch gumičkách vedené do podpazušia. ..
10,40€
Včelárska blúza s klobúkom
Novinka Najpredávanejší
Včelárska blúza s klobúkom slúži na ochranu vrchnej časti tela pri práci so včelami .Blúza je so sťahovacími gumičkami rukávoch i páse.Súčasťou  blúzy je klobúk s ochranným závojom ,ktorý je možné pred praním kombinézy odobrať pomocou zipsu. Kombinéza nezaručuje náhodné prepichnutie včelím..
33,00€
Včelárska kombinéza s klobúkom
Najpredávanejší
Včelárska kombinéza s klobúkom slúži na ochranu celého tela pri práci so včelami .Kombinéza je jednodielna so sťahovacími gumičkami na rukávoch nohách i páse.Súčasťou  kombinézy je klobúk s ochranným závojom ,ktorý je možné pred praním kombinézy odobrať pomocou zipsu. Kombinéza nezaručuje náhod..
42,00€
Včelárska kukla
Najpredávanejší
Základná pomôcka pre včelára,ktorá Vám ochráni tvár a krk pred včelým žihadlom. Tvarová časť je z kovovej tkaniny a tylová z plátna.Odporúčame na plátenú časť obliekať blúzu pre zamedzenie vniknutiu  včiel pod kuklu.Vo vnútri kukly  je nastaviteľný plastový mechanizmus takže padne na ..
19,80€
Včelárske rukavice jahňacina
Najpredávanejší
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /jahňacina/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vnikn..
10,50€
Včelárske rukavice kozinka
Najpredávanejší
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /kozinky/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vniknut..
10,00€
Každý včelár vie ,že pri práci so včelami potrebuje rukavice hlavne proti prípadnému žihadlu a ochrane rúk od zašpinenia propolisom.Včelárske rukavice vyrobené  z jemnej kože /bravčovina/ sú od zápästia po lakeť predĺžené hrubou tkaninu na konci ktorej je sťahovacia gumička,ktorá zabraňuje vnik..
7,90€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)