Menu
KOŠÍK

Práca s medom

Práca s medom

Práca s medom

 Uhelonové sito
Najpredávanejší
Uhelonové sito v tvare ihlanu vložíme do nádoby, v hornom okraji je šnúrka, ktorou sa okraj sita stiahne podľa veľkosti nádoby.Rozmery : priemer 42 cm, dĺžka 52 cmoko - 550 mikrónov ..
11,20€
Odviečkovacia vidlička nová
Najpredávanejší
Táto odviečkovacia vidlička je novinkou vo včelárskom sortimente. Má vodiaci nôž, ktorý uľahčuje a zrýchľuje prácu Vidlička má 26 rovných laserom vyrezávaných ihiel, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou, neohýbajú sa a nehrozí ich zlomenie.Materiál: NEREZŠírka  vidličky 13 cm..
12,00€
Špirála na stekucovanie medu Špirála na stekucovanie medu
Najpredávanejší
Dekryštalizačná špirála  je určená k zohrievaniu medu v hliníkových konvách, nerezových a plastových nádobách. Teplota telesa používaného pri izbovej teplote nepresiahne 45°C Maximálna hĺbka ponoru špirály je 61 cmŠpirála je na 230 V amá príkon 50 W...
74,50€
Fľaška s rozprašovačom plast
Novinka
Fľaška s rozprašovačom plast s objemom 30 ml v hodná na propolisovú tinktúru. Materiál: PLAST (Polyetyléntereftalát-PET) je tér oplast so skupiny polyesterov,ktorý sa často používa,ako obalový materiál na potraviny nápoje a iné kvapaliny.Hadičku rozprašovača je potrebné skrátiť na požadovanú dĺ..
0,90€
Fľaška sklo
Novinka
Sklenená fľaška s objemom 50 ml vhodná na propolisovú tinktúru.Výška: 50 ml - 10 cm                     Výška: 30 ml - 9,5 cm Priemer: 38 mm                            &n..
0,38€
Jednoduchá pomôcka vďaka ktorej si môžete urobiť pastovaný med doma aj vyCelková dĺžka 55cm ..
15,50€
Kalibračná sada pre refraktometer
Novinka VYPREDANÉ
Kalibračná sada pre refraktometer obsahuje: Kalibračný roztok 2ml,kalibračný hranol,pipeta,návod na použitieKalibrujte pri teplote v miestnosti 20°CPostup kalibrácie:- Očistite modrý povrch hranolu refraktometra najlepšie destilovanou vodou a optickou utierkou.- Pipetou kvapnite jednu malú kvap..
6,50€
Nádoba pod medomet nerez Nerezová nádoba pod medomet. Nádobu postavíme pod kohútik medometu, do nádoby steká med, ktorý potom za pomoci tejto nádoby prelejeme do ďalších nádob.Výška 25cmPriemer 23cmObsah 14 kg..
58,00€
Nádoba stáčacia nerez 35LNádoba na uskladnenie medu z nerezu s výpustom.Pre skladovanie medu bez možnosti poškodenia nádoby. Zvlášť pri skryštalizovanom mede.Nádoba so silnými úchytmi vrchnákom a nerezovým výpustomVýška : 37 cmPriemer: 30,5 cm..
98,00€
Nožový uzáver k vedru nožový uzáver vhodný k nerezovým a plastovým nádobám s vnútorným závitom..
13,30€
Obal na med medvedík plast
Novinka
Obal na med medvedík plast o obsahu 250 gPlastový obal na med je vhodný pre styk s potravinami.Výška: 13 cmPriemer: 5 cm..
0,35€
Odkvapkávač na vedrá Nerez Odkvapkávač na vedrá Nerez
Novinka Najpredávanejší
Ak nemáte čas na čakanie,kým vám stečie med z jednej nádoby do druhej,tak ste našli toho správneho pomocníka.Odkvapkávač slúži na osadenie vedra na iné vedro ,alebo nádobu v polohe cca 45°.A to je uhol,kde med ktorý ostáva na stenách nádoby stečie takmer bez zbytku.Ďalšie umývanie je tak vďaka tomu ..
14,30€
Zobrazené 1 až 12 z 39 (4 stránok)