Menu
KOŠÍK

Rojenie včiel

Rojenie včiel
Rojochyt na odchyt včelých rojou
Novinka
Rojochyt na odchyt včelých rojou vo výškach. Rojochyt sa upevní na drevenú násadu.(nieje súčasťou  produktu)Pri prí padnom odchyte roja vo výške si zviažeme spodnú časť rojáku .Roztiehneme čeluste podložíme pod roj a rojochyt  zatvoríme.Odporúčame včelý  roj z rojáku vysypať cez smik ..
15,20€
Rojochytová vôňa -gél
Novinka
Rojochytová vôňa vo forme gélu.Obsahuje feromón matky. Používa sa na lákanie rojou k usadeniu v mieste aplikácie.Návod na použitie: Gél naneste  na rojáčik v mieste prípadného usadenia roja  chránené pred priamym  slnečným svetlom.Najvhodnejšie  je rozvešať viacero rojáčikov vo v..
8,68€
Rojochytový sprej
Novinka
Rojochytovä vôňa na lákanie rojou v spreji. Rojochytová vôňa  obsahuje feromón matky,ktorý láka včely k usadeniu v mieste aplikácie.Odporúčame nastriekať  na viacero možných miest usadenía rojou.Ideálne rojochytovú bedničku.Nástrek vydrží  približne 8 dní. Obsah v spreji vydrží cca 20..
16,50€
Včelársky smik
Novinka
Smik sa používa na zmetenie včiel do rojáku.;Smik vložíme do otvoru vo veku rojáku. Roj chytíme do rojochytu, nad smykom rozviažeme plátené vrece rojochytu a včely premiestnime (za pomocou smyku) do pripraveného rojáčiku. Smik tiež používame pri ometaní včiel z plástov pred vytáčaním medu. Prie..
21,60€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)