Menu
KOŠÍK

Práca s voskom

Práca s voskom
Knôt na sviečky
Najpredávanejší
Knôt na sviečkyTyp A knôt pre hrúbku  sviečky do 1 cm v baĺííču cca 7 m       1.43 €Typ B knôt pre  hrúbku sviečky 1 až 2 cm v balíčku  cca  7 m   1.35€Typ C knôt  pre hrúbku sviečky  2 až 3 cm v balíčku  cca  7 m   1.35..
1,45€
Špendlík včielka Špendlík včielka
Najpredávanejší
Špendlík  včielka vhodná ako dekorácia napr.aj a sviečky ..
0,17€
vrecko na vosk veľký
Najpredávanejší
Vrecko na vosk veľkýPri varení vosku je vhodné použiť Vrecko. Nečistoty ktoré obsahuje včelí vosk zostanú vo vrecku a po vyvarení vyteká čistý vosk. Po každom použití je potrebné vrecko nechať vychladnúť. Vrecko je možné použiť viac krát. Vrecko je odolné teplote 110°CMateriál- poly..
6,00€
Parak na vosk elektrický plast Parak na vosk elektrický plast
VYPREDANÉ
Parák  na vosk elektrický plastParák slúži na  získavanie vosku pomocu pary aj s celých rámikou.Parák sa skladá z plastovej nádoby s vrchnákom. Vyvíjač pary sa nachádza mimo nádoby a privádza paru do nádoby s hadicou.Vytopený vosk vyteká do priloženej misky s otvorom v dne nádoby. Otvor mu..
168,00€
Slnečné tavidlo vosku nerez
Novinka
Slnečné tavidlo vosku nerez na dva rámiky B 10 Tatran je určené ako pre začiatočníkov tak pre pokročilých včelárov. Vytavovanie je ekologické a lacné len za pomoci slnečného žiarenia. Tavidlo je celodrevenné s polykarbonátom navrchu čo zaručuje bezpečnosť pri manipulácii ,vnútro tvorí nerezový ..
132,00€
Varič  mega zeus plynovýVarič  určený na veľkokapacitný ohrev napr.vytápanie vosku.Varič je dodávaný vrátane príslušenstva k pripojeniu:regulátor tlaku+hadica cca.1m a sponyRozmery: 40x40x18 cmSpotreba (g/hod.) 505Palivo: 5 - 10 kg LPG fľaša s PB zmesouVýkon (kW) - 7Hmotnosť 7 kg ..
68,50€
Vrecko na vosk malý
Najpredávanejší
Vrecko na vosk malýPri varení vosku je vhodné použiť vrecko. Nečistoty ktoré obsahuje včelí vosk zostanú vo vrecku a po vyvarení vyteká čistý vosk. Po každom použití je potrebné vrecko nechať vychladnúť. Vrecko je možné použiť viac krát. Vrecko je odolné teplote 110°CMateriál- polyester..
5,30€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)