Menu
KOŠÍK

Včelia kozmetika

Včelia kozmetika

Včelia kozmetika

Balzam na popraskanú pokožku Balzam na popraskanú pokožku
Novinka
Použitie: Na ošetrenie hrubej popraskanej pokožky a pri dlhodobom používaní k jej zmäkčeniu.Ideálne pravidelne večer po kúpeli. Pokožku predtým  ošetriťe pilníkom  alebo pemzou .Aktívne látky podporujú hojenie drobných praskliniek.Obsah: 30 g..
3,96€
Medilona
Novinka
Ochranný krém na ruky s pdopolisom a bambuckym maslom má zvláčňuje a hydratačné účinky.Bohatá krémová konzistencia starajúca sa o suchú a popraskanú pokožku. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Ruky zvláčňuje a pokožku zanecháva úžasne hladkú...
0,98€
Mydlo medové  obdĺžnik Mydlo medové  obdĺžnik
Novinka Najpredávanejší
Prírodné medové mydlo s  lanolínom ktorého základnou zložkou je med. Vhodné pre všetky tipy  pleti predovšetkým pre citlivú pleť. Hmotnosť: 100 g..
1,40€
Mydlo medové s propolisom
Novinka
Prírodné medové mydlo s propolisom,ktorého základnou zložkou je med. Vhodné pre všetky tipy  pleti predovšetkým pre citlivú pleť. Hmotnosť: 100 g..
1,60€
Mydlo medové úľ
Novinka
Mydlo medové úľPrírodné medové mydlo s lanolínom vhodné pre všetky typy pleti.Hmotnosť:100 g..
1,40€
Pleťový krém s materskou kašičkou Pleťový krém s materskou kašičkou
Novinka
Pleťový krém s materskou kašičkou Rýchlo sa vstrebáva  bez pocitu mastnoty Vhodný pre normálnu a suchšiu pleť vek 25 - 40Prírodný krém s  hydratačný a regeneračným účinkomMaterská kašička je prirodzeným zdrojom stimulačných látok s veľmi širokým spektrom účinkov.Pôsobí blahodárne..
7,60€
Pleťový krém s medom nočný Pleťový krém s medom nočný
Novinka
Pleťový krém s medom nočnýVyživuje a regenerujeZlepšuje prekrvenie pletiPríjemná medová vôňaMedový krém s medom nočný je určený pre citlivé ošetrenie unavenej pleti.Nočné krémy všeobecne bývajú trocha mastnejšie, pretože majú za úlohu v noci vyživivyť Nočný krém je určený skôr  pre normálnu a s..
6,30€
Pleťový krém s propolisom Pleťový krém s propolisom
Novinka
Dôkladne regeneruje  pleťObsahuje účinný propolis Poradí si s najrôznejšími problémami pletiNajúčinnejší zložkou pleťového krému je propolis-/bohatá zmes  bioaktívnych látok,živých éterických olejov Včely ho zbierajú z rastlín a púčikou stromou a v úli ho využívajú k ochrane proti bak..
6,90€
Šampón s propolisom
Novinka
Šetrný šampón s neutrálnym pHZnižuje tvorbu lupín a regenerujeVhodný  pre mastné a poškodené vlasy Propolis regeneruje a posilňuje.Čoskoro získajú zdravý vzhľad a pružnosť, čím sa obmedzí ich lnadmerné padanie a lámavosť.Propolis obmedzuje tiež tvorbu nepríjemných lupín .A aj keď šampón vý..
4,00€
Telové mlieko med a kozie mlieko
Novinka
Telové mlieko med a kozie mliekoLen s kvalitnými surovinami ako sú ,med včely medonosnej , extrakt  kozieho mlieka a vitamínu  panthenol dosiahnete pokožku prirodzene  hydratovanú a jemnú s príjemnou vôňou...
2,55€
Voda po holení s propolisom
Novinka
Voda po holení s propolisomPri množstve  typou pleti pri holení dochádza k fyzickému podráždeniu hornej vrstvy kože. Pri holení žiletka reže spolu s fázami tiež drobné nerovnosti a narúša celistvosť pleti, dochádza k drobným poraneniam a neskoršej tvorbe vyrážok. Obmedziť to môžete tak, že bude..
2,95€
Zubná pasta s propolisom
Novinka
Zubná pasta s propolisom je vhodná na každodenné použitie neštípe a preto ju môžu používať aj deti, ktoré už pastu neprehĺtajú .Po vyčistení zubov zanecháva príjemný pocit v ústach .Nieje príliš výrazná, ale účinná Propolis potláča rast baktérií. ..
2,97€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)