Menu
KOŠÍK

Včelia kozmetika

Včelia kozmetika

Včelia kozmetika

Použitie: Na ošetrenie hrubej popraskanej pokožky a pri dlhodobom používaní k jej zmäkčeniu.Ideálne pravidelne večer po kúpeli. Pokožku predtým  ošetriťe pilníkom  alebo pemzou .Aktívne látky podporujú hojenie drobných praskliniek.Obsah: 30 g..
3,95€
Medilona
Najpredávanejší VYPREDANÉ
Ochranný krém na ruky s pdopolisom a bambuckym maslom má zvláčňuje a hydratačné účinky.Bohatá krémová konzistencia starajúca sa o suchú a popraskanú pokožku. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Ruky zvláčňuje a pokožku zanecháva úžasne hladkú...
1,20€
Mydlo medové  obdĺžnik Mydlo medové  obdĺžnik
Najpredávanejší
Prírodné medové mydlo s  lanolínom ktorého základnou zložkou je med. Vhodné pre všetky tipy  pleti predovšetkým pre citlivú pleť. Hmotnosť: 100 g..
1,50€
Prírodné medové mydlo s propolisom,ktorého základnou zložkou je med. Vhodné pre všetky tipy  pleti predovšetkým pre citlivú pleť. Hmotnosť: 100 g..
1,80€
Mydlo medové šesťhran
Najpredávanejší
Prírodné medové mydlo s  lanolínom ktorého základnou zložkou je med. Vhodné pre všetky tipy  pleti predovšetkým pre citlivú pleť. Hmotnosť: 100 gZloženie: med,lanolín,glycerín, parfém, voda palmový olej kokosový olej,chlorid sodný,glukomát sodný,dicarboximethyl sodný,hydroxid sodný,le..
1,70€
Mydlo medové úľPrírodné medové mydlo s lanolínom vhodné pre všetky typy pleti.Hmotnosť:100 g..
1,55€
Voda po holení s propolisomPri množstve  typou pleti pri holení dochádza k fyzickému podráždeniu hornej vrstvy kože. Pri holení žiletka reže spolu s fázami tiež drobné nerovnosti a narúša celistvosť pleti, dochádza k drobným poraneniam a neskoršej tvorbe vyrážok. Obmedziť to môžete tak, že bude..
2,95€
Zubná pasta s propolisom je vhodná na každodenné použitie neštípe a preto ju môžu používať aj deti, ktoré už pastu neprehĺtajú .Po vyčistení zubov zanecháva príjemný pocit v ústach .Nieje príliš výrazná, ale účinná Propolis potláča rast baktérií. ..
4,20€
Mydlo medové s levanduľou
Najpredávanejší
Mydlo medové s levanduľou  100 gMydlo má výborné  účinky aj pri každodennom používaní.K pleti je mydlo jemné nevysušuje a po použití je Vaša pokožka jemná a vláčna,pretože med hydratuje.Mydlo je vhodné aj pre detskú pokožku. ..
1,60€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)